Wydział: XV Wydział Gospodarczy
Adres: ul. Grudziądzka 45
85-130 Bydgoszcz
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Przewodniczący: SSR Ewa Gatz - Rubelowska Tel: (52) 325 34 08
Fax: (52) 325 34 04
Lista postępowań
2024
BY1B/GUp-s/268/2024
ZDZISŁAWA RYBAKIEWICZ (Terespol Pomorski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/269/2024
STANISŁAW RYBAKIEWICZ (Terespol Pomorski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/248/2024
Maria Księżniakiewicz - Arent (Solec Kujawski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/217/2024
Agnieszka Rogacka + Sandra Matuszczak (Świecie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/197/2024
Katarzyna Ziehlke (Przy Szosie Bydgoskiej, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/196/2024
Edwarda Wojtynowska-Grobelska (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/194/2024
EDYTA SZMYT ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/167/2024
JUSTYNA OSETEK - SKILSKA (Nakło nad Notecią, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-K-upr/75/2024
Alicja Szczepaniak (Sępólno Krajeńskie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/46/2024
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MOTOTRANS Tomasz Jaworski (Świecie)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/38/2024
PHYSCOMP PRZEDSIĘBIORSTWO NAUKOWO-TECHNICZNE WŁODZIMIERZ MASIERAK (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/35/2024
BIURO TECHNOLOGICZNO-WDROŻENIOWE TOMASZ SZYNKA (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/32/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AVI" WIOLETTA WAKUŁA (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/25/2024
Gospodarstwo Rolne Jóźwik Maciej (Mirowice, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/24/2024
Biuro Rachunkowe AS2P AGATA SZYMAŃSKA (Hutna Wieś, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/20/2024
Gospodarstwo Rolne Leszek Noszkowicz (Palczyn, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/17/2022
"STOLAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Świekatowo)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/17/2024
Gospodarstwo Rolne Wojciech Ryczek (Wielowicz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/16/2024
Usługi Dekarsko-Monterskie Jagoda Ryczek-Wardzińska (Więcbork, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/12/2024
AUTOMATY SAMOSPRZEDAJĄCE Mariusz Folborski (Gzin, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp/10/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARCHEO-SERWIS-HURTOWNIA SP. z o.o. (Cerekwica)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/8/2024
"VIGAZ" USŁUGI SPAWALNICZE I MONTAŻOWE DARIUSZ SZYMAŃSKI (Złotniki)
Dodaj do monitorowania
2023
BY1B/GUp-s/858/2023
Małgorzata Brzezińska (Janowiec Wielkopolski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/832/2023
Elżbieta Krystyna Sorys - Bartochowska (Raciąż, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/777/2023
WIOLETTA BORYS - STACHOWIAK (Samoklęski Duże, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/704/2023
Danuta Dobrowolska ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/658/2023
Robert Stróżewski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/650/2023
Andrzej Bondyra ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/648/2023
Krystian Żywko ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/647/2023
Radosław Zabłocki ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/622/2023
RENATA ZIELIŃSKA (KOWALEWSKA) (Kamień Krajeński, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/619/2023
Elżbieta Miszta - Olechnowicz (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/605/2023
MAGDALENA SZYMAŃSKA (Janowiec Wielkopolski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/596/2023
Agnieszka Marianna Rybarczyk (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/580/2023
EDYTA SZMYT ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/572/2023
Jennifer Śmigiel ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/571/2023
Sylwia Lustig ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/562/2023
SYLWIA WIDZIŃSKA - PIECHOWICZ (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/543/2023
Anastazja Drążkowska ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/535/2023
Marcin Jóźwiak ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/472/2023
Daniel Kruzel ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/372/2023
JOANNA RYNG - WALUSIAK (Wałdowo Królewskie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/307/2023
DĄBRÓWKA CIEŚLIK - CHRELASHVILI (Niemcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/267/2023
Eugenia Kazimiera Skrzypkowska ( Bydgoszcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/181/2023
Genowefa Fijałkowska ( Ostrowo Krzyckie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/110/2023
Justyna Mieczkowska ( Nakło nad Notecią, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/91/2023
Piotr Nowicki Przedsiębiorstwo Informatyczne COMPUS (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/84/2023
Tomasz Frankowski Biuro Geodezyjno - Kartograficzne (Młyny)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/79/2023
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Emstal JOANNA MALINOWSKA (Kruszyn Krajeński)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/77/2023
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JAN-OVO" WERONIKA KAŁUŻNA (Bydgoszcz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/65/2023
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY I ROLNY "ZR-BIR SIERNIKI" Sp. z o.o. (Sierniki)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/63/2023
Małgorzata Głyżewska BIURO RACHUNKOWE "AKME" (Sępólno Krajeńskie)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/61/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELNOW" mgr inż. BARTOSZ NOWAK (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/56/2023
Anna Wegner Pośrednictwo Ubezpieczeń "PARTNER" (Strzelno)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/51/2023
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AL-MAR" Jarosław Mientkiewicz (Gogolinek)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/47/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "REMO-TECH" Sp. z o.o. (Koronowo)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/44/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agnieszka Wiesiołowska (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/41/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Radosław Wiesiołowski (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/40/2023
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY "ELMET" JÓZEF ZWIEWKA (Płocicz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/34/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAX" KAMILLA SMOLIŃSKA (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/33/2023
GABRIELA DRÓŻNIAKIEWICZ CYCKO (Podobowice, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/31/2023
JOANNA ZABŁUDOWSKA-PATYK 1.PPHU UNI-PACK 2.KANCELARIA ADWOKACKA (Inowrocław)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/30/2023
PRYWATNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA LUIZA GŁUSZEK-ORZECHOWSKA (Łochowo)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/29/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE GARDA Michał Tomasz Domachowski (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/29/2023
KAMILLA DURZYŃSKA (CICHOREK) (Bydgoszcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/27/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "TRUCK" SYKUTERA RYSZARD (Świecie)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/26/2023
Transport Ciężarowy "MIRO-TRANS" Mirosław Polak (Januszkowo)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/25/2023
ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY LUMAR JACEK OGÓRKIEWICZ (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/22/2023
SKLEP SPOŻYWCZO - HANDLOWY Natalia Nowakowska-Nowicka (Kcynia)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp/4/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "UNIGLOB" Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/4/2023
Alina Bonkowska-Michalska (Nakło nad Notecią, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/3/2023
Transport Spedycja Logistyka-Olbryś Bartłomiej Olbryś (Kruszwica)
Dodaj do monitorowania
2022
BY1B/GU/1114/2023
Przedsiebiorstwo Realizacji Maszyn dla Przemysłu Spożywczego CONSUMASZ Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/943/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HABA SP. z o.o. SP.k. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/688/2022
Mirosław Sebastian Drożniewski (Bydgoszcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/655/2022
Katarzyna Genowefa Rybicka-Sadka (Bydgoszcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/637/2022
LILIANA ROMIANOWSKA PIETKIEWICZ (Trzeciewiec, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/596/2022
MAŁGORZATA HELENA Gabrysiak (Bydgoszcz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/589/2022
KORDBUD KOORDYNACJA I NADZÓR PROCESU INWESTYCYJNEGO W BYDGOSZCZY - SP. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/531/2022
URSZULA JURKIEWICZ - ZŁOTNICKA (Mogilno, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GU/413/2022
GRUPA PRODUCENTÓW ZIARNA ZBÓŻ KOBYLANKA SP. z o.o. (Solec Kujawski)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/51/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE RYGI PAWEŁ RYGIEWICZ (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp/36/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO GEOTECHNICZNO-KONSULTINGOWE GEOTECH Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp/35/2022
FIRMA GOTOWSKI - Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/29/2022
Biuro Usług Rachunkowych Lidia Lewandowska (Ślesin, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/25/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ''LETTER'' IGA RYTERSKA (Pawłówek)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/23/2022
Prywatny Gabinet Neurologiczny Joanna Sadowska-Poreda (Lipno)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/20/2022
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ADAM SZCZEPANIK (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GR/14/2022
SPRZEDAŻ - HANDEL - USŁUGI ROLNICZE MARCIN KARLIŃSKI (Łabiszyn)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz/30/2023
ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH METALPREF Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2021
XV GUp 727/21
Tomasz Dybalski Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Import Eksport "TOM - DOM" (Ostrowo)
Dodaj do monitorowania
XV GU 289/21
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE " H E L I O S " JACEK GAWRYSZEWSKI JACEK (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRz 37/21
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "EKO-PLAST" DOROTA GLAZIK (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRz 36/21
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE " AUTEX " ANDRZEJ GAJEWSKI (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRz 20/21
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ENERGIS" MAREK CHORĄŻEWICZ (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2020
XV GU 308/20
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe SOWKAM Sp. z o.o. (Ostrowo)
Dodaj do monitorowania
XV GU 285/20
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEŚNA Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 48/20
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MARZ- BUD" Marzenna Gapińska (Bąkowo)
Dodaj do monitorowania
XV GRp 7/20, XV GU 396/21
Transport Ciężarowy TEDI-TRANS Tadeusz Sosnowski (Barcin)
Dodaj do monitorowania
XV GRu 3/20
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELMED Bydgoszcz Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2019
XV GUp 518/19
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DAN-WAX Daniel Przybylski (Żnin)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 347/19
Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Piątek (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 350/19
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dąbrowski Artur Dąbrowski (Dąbie)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 262/19
Prywatna Praktyka Lekarska Beata Bierkowska-Jakóbczyk (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 106/19
Stachowiak Katarzyna Krystyna i Stachowiak Maciej Piotr (Gąbno)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 43/19
Panstwowe Przedsiebiorstwo Przemysłu Meblarskiego i Budownictwa (Potulice)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 24/13
Pomorskie Przedsiębiorstwo Eksportu Budownictwa INTERBUD S.A. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRp 9/19
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe AZIS Sp. z o.o. (Kruszyn Krajeński)
Dodaj do monitorowania
XV GRp 6/19
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FARM-WET KOWALSKI Sp. J. (Witosław)
Dodaj do monitorowania
2018
XV GUp 288/18
Przedsiębiorstwo Projektowo-Handlowo-Produkcyjne AKNAR Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 120/18
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGROBUD Łukasz Matczak (Wojnowo)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 69/18
Błażejewska Joanna oraz małoletnia Błażejewska Sylwia (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 14/18
Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne SZOGUN Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRp 3/18
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe KALMET Maciej Skonieczny (Brzoza)
Dodaj do monitorowania
2017
XV GUp 68/17
Bończyk Jan wspólnik Spomasz J. Bończyk & M. Kosicki Sp. J. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GRs 5/17
Magdalena Balcerzak-Piwowar 1. Mars, 2. Hotel Restauracja (Inowrocław)
Dodaj do monitorowania
XV GR 4/17
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CRISBUD" Krzysztof Puzio (Barcin)
Dodaj do monitorowania
2016
XV GUp 129/16
Cerkownik Diana i Cerkownik Piotr wspólnicy TOPCOLOR s.c. Piotr Cerkownik, Diana Cerkownik ()
Dodaj do monitorowania
XV GUp 96/16
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Bydgoszcz Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 84/16
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MARPOL Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 22/16
Wielobranżowy Zakład Usługowo-Produkcyjno=Handlowy Mirosław Rychlik (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2015
XV GUp 106/15
1. Mielcarek Wojciech, 2. Mariusz Przybylski wspólnicy PPM MARWOJ Mielcarek, Przybylski Sp. Jawna (Mogilno)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 103/15
Kowalski Roman i Szramkowski Piotr wspólnicy 3z R. Kowalski, P. Szramkowski s.c. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 93/15
Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Inzynieryjno-Wiertniczych Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 87/15
Agencja Usługowo Handlowa FINE ARTS Studio Reklamy Jacek Zegzuła (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 86/15
Samochodowy Transport Ciężarowy Sprzedaż hurt. art. budowlano-przemysłowych Janusz Wróbel (Mogilno)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 82/15
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-BUD-COMPLEX Anna Maciejak (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 9/15
1. Kalitta Sp. Jawna, 2. Adrianna Kalitta, 3. Roman Kalitta (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2014
XV GUp 31/14
Aesthetic Cosmetic Instytut kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 20/14
Zakład Produkcyjno-Remontowy "Krusz-Serwis" Sp z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 19/14
Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjno-Wdrożeniowo-Usługowe "Miltel" Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 18/14
1. Kamińska Maria, 2. Kamiński Michał, 3. PW Algum Sp.j. (Dąbrowa Chełmińska)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 14/14
Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego "Marwoj" Mielcarek, Przybylski Sp. j. (Mogilno)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 9/14
Kazimierz Małyska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KADO" (Sypniewo)
Dodaj do monitorowania
2013
XV GUp 30/13
Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami "Polimex" Sp. z o.o. (Jacewo)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 26/13
Przedsiębiorstwo Wdrożeń Technicznych "Mariusz" Mariusz i Edyta Domagała s.c. (Łochowo)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 20/13
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Hetman" Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 15/13
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "CORTEX" Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 14/13
Ibis Ltd - International Bakery Industries - Spomasz Sp. z o.o. (Szubin)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 8/13
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALGUM Maria Kamińska, Michał Kamiński Sp. j. (Otowice)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 6/13
Małgorzata Łusiak Specjalistyczna Hurtownia Nabiałowa (Nakło nad Notecią)
Dodaj do monitorowania
2012
XV GUp 22/12
Wojtczak Mariola i Wojtczak Adam - 1. Ferma Drobiu DSL-NET MATEA, 2. Wytwórnia Pasz i Koncentratów Adima s.c. (Kruszwica)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 16/12
Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne "Inżpol" Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
XV GUp 13/12
PHU "Budland-Ceramika" Hubert Olszewski i Barbara Olszewska Sp. Jawna (Bydgoszcz)
Dodaj do monitorowania
2010